Захід України знову затоплюють дощі

Захід України знову затоплюють дощі
Підтоплені вулиці Івано-Франківська

Сильна злива обрушилася на Закарпатті та Івано-Франківськ. Раніше від негоди постраждав Бердянськ.

У західних регіонах України в понеділок, 27 липня, пройшли сильні дощі - підтоплення зафіксовані на Закарпатті та в Івано-Франківську.
Як повідомляє ДСНС, в Закарпатській області є підтоплення в окремих населених пунктах в гірських районах, зруйновані місточки і берегоукріплення.
"27 липня близько 13:00 в результаті проходження короткочасних злив відбулося різке підняття рівня води в гірських потічках і річках. Як наслідок, в області підтоплено низку населених пунктів, зруйновано мости та берегоукріплення. У Воловецькому та Міжгір'ї утруднений проїзд", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що в селі Скотарське річкою Віча знищено 1 і пошкоджені 3 містки, підтоплене одне домогосподарство. Також через розлив води ускладнено транспортне сполучення з 36 домогосподарствами. Пошкоджено близько 30 м берегоукріплення та близько 20 м ґрунтової дороги.
У селі Верхній Студений місцевий струмок розлився на автомобільну дорогу, підтоплені 3 домогосподарства.
У селі Розтока спостерігається розлив струмка на центральній вулиці протяжністю близько одного кілометра, утруднений під'їзд автомобілів до 10 домогосподарств.Також злива обрушилася на Івано-Франківськ. Станом на 16:00 в ДСНС надійшло три повідомлення про підтоплення підвальних приміщень.
"На вулиці Площа Міцкевича підтоплює приміщення кафе, на вулиці К. Данила підтоплює підвал реабілітаційного центру, на вулиці Бельведерська підтоплює офісне приміщення. Продовжують надходити повідомлення про підтоплення в місті Івано-Франківськ підвальних приміщень різних форм власності, а також про ускладнення руху на деяких вулицях через підтоплення", - йдеться в повідомленні.
Йде робота над ліквідацією наслідків негоди.
Нагадаємо, 22-24 червня на заході України випало дві місячні норми опадів, що викликало сильну за десятиліття повінь.
Влада виділила 2,75 млрд гривень на подолання наслідків повеней.

Related

Події в Україні 849227116575613165

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item