Nord Stream-2 оцінила ефект від нових санкцій США

Nord Stream-2 оцінила ефект від нових санкцій США
США приймуть нові санкції, впевнені в Берліні

Додаткові санкції заблокують 700 млн євро інвестицій і вдарять більш ніж по сотні компаній.

 
У разі введення нових санкцій США будуть заблоковані близько 700 мільйонів євро інвестицій у проект Північний потік-2, пише в середу, 1 липня, ТАСС з посиланням на компанію Nord Stream 2 AG.
 
"Запропоновані з боку США додаткові санкції безпосередньо торкнуться понад 120 компаній з більш ніж 12 країн Європи. У непростій економічній ситуації санкції заблокують близько €700 млн інвестицій на завершення будівництва газопроводу", - повідомили в компанії.
 
Також там вважають, що санкції поставлять під удар близько €12 млрд капіталовкладень в енергетичну інфраструктуру ЄС, в тому числі, приблизно, €8 млрд, вкладених безпосередньо в будівництво Північного потоку-2, а також €3 млрд, інвестованих у розвиток газотранспортної інфраструктури в Німеччині, і €750 млн - у Чехії.
 
Своєю чергою, в МЗС Німеччини можливі нові санкції щодо Північного потоку-2 назвали неприйнятними.
 
"Позиція уряду ФРН з цього питання однозначна: екстериторіальні санкції є кричущим втручанням у суверенітет ЄС. Очевидно, що американська сторона намагається в односторонньому порядку зупинити проект", - сказав статс-секретар у МЗС ФРН Нільс Аннен.
 
За його словами, під загрозою обмежувальних заходів можуть опинитися, крім німецьких, французьких, голландських і австрійські компанії.
 
"Час голосування та інші деталі невідомі, але ми змушені виходити з того, що цей законопроект незабаром буде прийнятий", - сказав Аннен.
 
Раніше повідомлялося, що Сенат США додав до проекту бюджету національної оборони частину про введення додаткових санкцій відносно Північного потоку-2.

Related

Економіка 1554760270895025381

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item