Банда вимагачів погрожувала вбити підприємця

На Житомирщині поліція викрила злочинну групу у вимаганні 90 тис. грн. Зловмисники погрожували вбити місцевого підприємця, якщо він відмовиться віддати їм кошти у якості погашення неіснуючого боргу.
Сьогодні, 19 жовтня, одного зі зловмисників поліцейські затримали після отримання ним частини коштів. Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції.
"Поліцейські встановили особи вимагачів. Це двоє мешканців м. Коростень, які раніше були засуджені за крадіжки та грабежі. Одного з вимагачів затримали після отримання ним частини коштів на картковий рахунок. Зараз проводяться санкціоновані обшуки за місцями мешкання фігурантів та їх автомобілях", - сказано в повідомленні.
Вирішується питання про повідомлення учасникам угруповання про підозру та обрання запобіжних заходів. Їм може загрожувати до 7 років ув'язнення.
У Пологах Запорізької області затримали банду, що викрадала людей через вигадані борги. Затримані – 4 раніше судимих за тяжкі злочини жителів Пологівського району.