На Харківщині кандидату в облраду спалили авто

 

На Харківщині кандидату в облраду спалили авто
Кандидату від Євросолідарності спалили Suzuki

Минулої ночі згорів автомобіль Сергія Коби, який балотується в облраду. Раніше він отримував погрози.

У місті Лозова Харківської області кандидату в облраду від Європейської солідарності Сергію Кобі спалили автомобіль. При цьому Коба також є секретарем Лозівської міської ради. Про це в четвер, 22 жовтня, повідомила нардеп від Євросолідарності Ірина Фриз на своїй сторінці у Facebook.

"Вночі в місті Лозова було скоєно підпал автомобіля кандидата від Європейської Солідарності Коби Сергія. На щастя, ніхто не постраждав, однак транспортний засіб суттєво пошкоджено вогнем. За фактом підпалу вже відкрито кримінальне провадження", написала Фриз.

У територіальній організації партії розцінюють подію як "умисний підпал, пов'язаний з політичною діяльністю" Коби. Зазначається, що чоловік отримував погрози.

Раніше в Одеській області підпалили машину кандидата в облраду, в результаті інциденту ніхто не постраждав.

А на Житомирщині прогримів вибух біля офісу кандидата в мери. В будівлі готелю Коростень розташований офіс кандидата на посаду міського голови Юрія Виговського.

Related

Гаряча новина 7741605014364478476

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item