Рятувальники знайшли туристів, які заблукали в Карпатах

 

Рятувальники знайшли туристів, які заблукали в Карпатах
У Карпатах знайшли туристів, які заблукалих через туман

Двоє туристів заблукали через туман в горах. Рятувальники виявили їх під ранок біля озера Несамовите.

Двоє туристів, 1997 і 1999 років народження, загубилися в Карпатах через погодні умови. Про це повідомляє ДСНС в суботу, 31 жовтня.

Туристи через сніг і туман збилися з маршруту в районі озера Несамовите і не могли самостійно продовжити рух.

На їх пошуки відправили чотирьох рятувальників з поста Заросляк. Майже в пів на п'яту виснажених туристів зустріли біля озера Несамовите.

"Дали їм гарячий чай, медичної допомоги вони не потребували. Рятувальники забезпечили супровід туристів до НСБ Заросляк, де туристи залишилися на нічліг", - розповіли в ДСНС.

Нагадаємо, що раніше в Карпатах турист впав у кому. Група з п'яти осіб здійснювали сходження на гору Стіг, коли один з них втратив свідомість.

Також повідомлялося, що на Говерлі через негоду застрягли туристи з дітьми. Рятувальники отримали повідомлення про те, що група туристів потрапила під сильну зливу і потребує допомоги.

Related

Гаряча новина 3826406996588811514

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item