Стало відомо ім'я убитого в зоні ООС військового

Стало відомо ім'я убитого в зоні ООС військового
Старший солдат Сергій Петраускас загинув на Донбасі

Сергій Петраускас (позивний Ящур) відправився на Донбас у березні 2014 року за власним бажанням.

 
На Донбасі в результаті обстрілу з боку сепаратистів загинув старший солдат, 43-річний житель Чернігівської області Сергій Петраускас. Про це в понеділок, 22 лютого, повідомила прес-служба регіонального військового комісаріату у Facebook.
 
Зазначено, що військовослужбовець Петраускас - уродженець Ічнянського району - у жовтні минулого року за власним бажанням перевівся для подальшого проходження служби в 72-у окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців.
 
За даними ЗМІ, захисник (позивний Ящур) відправився на Донбас у березні 2014 року за власним бажанням, був учасником оборони Луганського аеропорту в тому ж році. Також Сергій Петраускас очолював Союз учасників бойових дій АТО Ічнянського району.
 
У нього залишилися дружина і троє дітей.
 
Нагадаємо, сьогодні під Авдіївкою Донецької області після двох пострілів із ручного протитанкового гранатомета з боку противника були поранені двоє українських військовослужбовців, один із них - смертельно.
 

Related

Суспільство 593958948586818150

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item