Поліцейський пропонував ДБР хабар, щоб "відмазатися" від іншого хабара
https://povnatorba.blogspot.com/2021/04/blog-post_698.html
Поліцейський піймався на хабарі ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР.
Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути кримінальної відповідальності за інший хабар. Про це повідомляє Офіс Генпрокурора в середу, 14 квітня.
"За даними слідства, начальник одного з відділів Краматорського міського управління Головного управління Нацполіції в Донецькій області, будучи фігурантом у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди, запропонував слідчому ДБР хабар за непритягнення до кримінальної відповідальності. Співробітник ДБР повідомив про цей факт своєму керівництву", - сказано в повідомленні.
Поліцейського затримали відразу після передачі під контролем правоохоронців слідчим ДБР $3 тисяч. Тепер поліцейському повідомлено про підозру в наданні неправомірної вигоди посадовій особі, яка займає відповідальне становище.
Нагадаємо, що раніше в Києві лікарі вимагали гроші за видачу тіл померлих від COVID-19. Лікарів затримали під час отримання чергового хабара за видачу у відкритій труні тіла жінки, яка померла від коронавірусу.
Також повідомлялося, що в Одесі затримали військового, який вимагав 180 тисяч грн за невідправлення в ООС. Військовослужбовець вимагав хабар, погрожуючи чоловікові відправкою служити в частину, що знаходиться в районі проведення ООС.
