Гороскоп на 24 червня 2021 — що обіцяють астрологи

Гороскоп на 24 червня 2021 — що обіцяють астрологи

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

До настання вечора Овнам краще вибирати вільний режим, так як їм буде важко зосередитися і на новій справі, і на повсякденній рутині. Рекомендується пауза в переговорах, подорожах, цільових пошуках, творчості. Можна помріяти, розширити загальний кругозір, приділити час духовним питанням. Вечір зажадає реалізму і вміння враховувати таємне підгрунтя подій — і в справах, і в приватному житті.

Телець

Основну частину дня Тельці можуть провести в фазі неуважності, мрійливості або в режимі очікування. Настрій буде мінливим. Не виключені хвилини ностальгії, сумнівів в майбутньому, туманних завищених надій. У важливій справі краще зробити перерву. Увечері настрій і обстановка стануть менш райдужними, зате більш знайомими, емоційний фон стабілізується. Можливі вісті від далеких родичів.

Близнюки

Близнюкам не варто планувати на цей день індивідуальні ініціативи. Їм належить частіше підлаштовуватися до обстановки, ніж контролювати і направляти події. Малоймовірний швидкий прогрес у важливих справах. Бажано звертати увагу на "привіти з минулого", так як вони можуть впливати на ключові сфери вашого життя — такі, як кар'єра за кордоном, соціальний статус, репутація і кредитна історія.

Рак

Сьогодні Раки залежні від обставин. Аж до вечора над ними буде тяжіти рутина. У багатьох ситуаціях очікується невизначеність. Краще не випереджати події, займатися нескладними завершальними і підготовчими заходами. Увечері важливо знайти баланс між своїми і чужими потребами, опинитися в загальному правовому полі або на одній духовній хвилі. Добре, якщо у відносинах є кредит довіри.

Лев

Сьогодні Левам є сенс відхилитися від стандартного розкладу. Ранок і день підходять скоріше для відпочинку, легких пригод або вільної творчості, ніж для нудних справ або відповідальних робіт. Якщо ви будете слідувати порадам зірок, то ввечері намагайтеся не братися за перспективні нові проєкти. Краще зайнятися усуненням похибок минулого, провести лікування, профілактику, чистку або прибирання.

Діва

Сьогодні Діви схильні довіряти своєму натхненню, але вранці і вдень воно може бути помилковим. Захоплено займаючись цікавим завданням (наприклад, облаштуванням будинку), корисно періодично звірятися з реальністю і своїми головними цілями. Зате ввечері доречний майже будь-який порив, особливо, у коханні і в творчій частині справ: джерело натхнення буде знаком, не підведе чуття, з'явиться моральна підтримка.

Терези

Терезам не варто починати цей день зі складних справ. Аж до вечора може тривати період невизначеності або неуважності. Можлива помилка в розрахунку, рецепті, діагнозі. Саме час відпочити від домашньої і службової атмосфери. Вечір додасть практичності, обіцяє допомогу або таємне співчуття у важкий момент, побічний профіт в неприємностях. Можливий значимий момент в сімейних або житлових справах.

Скорпіон

До настання вечора Скорпіонам краще утримуватися від важливих рішень і бути обачнішими в повсякденних дрібницях: велика ймовірність непорозумінь або обману. Не завадить обережність у спілкуванні з іноземцями та іногородніми, при покупках і угодах. В кінці дня зростуть шанси на удачу, можна піддатися натхненню, послідувати чуттю і зробити крок в перспективному напрямку.

Стрілець

Сьогодні для Стрільців високий ризик самообману. Їх може підвести ідеалізм або збити з пантелику невизначеність моменту. Багато що залежить від їх обізнаності, самодисципліни, самопочуття, балансу шкідливих і корисних звичок. Краще поставити на паузу переговори. Вечір обіцяє вдалий поворот в майнових і податкових питаннях, в житлових і сімейних справах, у справі про спадщину, кредит, компенсації.

Козоріг

Козороги отримають важіль впливу на ситуацію ввечері. Вранці їм краще поберегти здоров'я, так як удача не в останню чергу залежить від самопочуття. В кінці дня складеться сприятлива атмосфера для взаємодії з партнером, ріднею, об'єктом симпатій, а також з людьми, що мають авторитет або набирають таємну силу у вашому близькому колі. Додаткова умова взаєморозуміння — дипломатичність.

Водолій

Сьогодні максимальна свобода чекає Водоліїв вранці і вдень. Це вдалий час для неформального спілкування і нескладних захоплень, для мрій, спогадів. Небажані витрати. Увечері багато Водоліїв опиняться в заручниках у ситуації, але «ув'язнення» буде чимось пом'якшене: таємною вигодою, можливістю виплатити борг, залікувати стару рану, заслужити прощення, подбати про будинок або про своїх близьких.

Риби

Рибам аж до вечора варто боятися власних ілюзій: вони небезпечніші обману з боку. Багато Риб ризикують стати заручниками своєї мрії. Їх промахи будуть підкреслені, таланти не оцінені, а благі пориви витлумачені перекручено. На щастя, ввечері все буде навпаки: Риби знову встануть на шлях істинний, їм почне везти, в них з'являться друзі, шанувальники або помічники (швидше за все, з минулого).

Related

Цікаво 4648776083547838741

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item