У МОЗ повідомили про штам "Йота"

У МОЗ повідомили про штам "Йота"
Штам "Йота" ще не виявлений в Україні

Майже 28 країн світу вже зареєстрували штам Йота на своїй території, починаючи з листопада 2020 року.

 

В Україні ще не зафіксований штам коронавірусу "Йота", який вперше виник у США. Про це в четвер, 12 серпня, заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін, повідомляє Здоров'я-24.
 
За його словами, в Україні не існує тест-систем для цього штаму і для його виявлення МОЗ відправляє зразки, відібрані у пацієнтів з підозрою на даний штам, в референс-лабораторії в ЄС.
 
"Згідно з результатами тестування, "Йоту" ще не зафіксували на території України", - зазначив Кузін.
 
Він також додав, що Україна використовує тест-системи, які країні надала ВООЗ. Вони здатні визначати шість основних типових мутацій коронавірусу - це штами Альфа, Ета, Бета, Гамма, Дельта, Каппа.
 
Також головний санлікар зазначив, що штам "Йота" не новий штам і низка країн вже заявили про його циркуляцію на своїй території.
 
У Вінницькій області зафіксовано перші три смерті від штаму коронавірусу "Дельта".

Related

Здоров'я 7742596567673681394

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item