Польща запропонувала Україні новий дипломатичний формат

Польща запропонувала Україні новий дипломатичний формат
Бартош Ціхоцький

У нього варто залучити також країни Балтії, Чехію, Угорщину, Словаччину, Румунію, адже ці країни є "жертвами поганої динаміки".

 
Новий дипломатичний формат для консультацій між країнами запропонував заснувати посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький. Такий формат є необхідним для спільного подолання викликів на зовнішньополітичній арені. Про це повідомляє телеканал Дім.
 
На думку дипломата, до нового формату варто залучити також Чехію, Угорщину, Словаччину, Румунію та країни Балтії.
 
"Ситуація з огляду на завершення будівництва Північного Потоку-2, саміт президентів США і Росії, який пройшов у Женеві, і події в Афганістані і Білорусі змінюється не на краще. Тому такий формат потрібен для спільного подолання викликів", - сказав Ціхоцький.
 
Він вважає, що країни, які названо, в небезпеці, "тільки в різному масштабі". А Україна в гіршому становищі, бо вона ні член Євросоюзу, ні член НАТО.
 
"На вашій території триває агресія та окупація. У нас цього ще не відбувається. Але країни нашого регіону тим чи тим чином є жертвами цієї поганої динаміки. Ми повинні спільно знайти відповіді на ці виклики, на ці загрози", - підкреслив посол.
 
 
 
Тим часом президент Польщі Анджей Дуда підтримав вступ України в ЄС. На його думку, ЄС повинен продемонструвати, що не є клубом для обраних.
 
Додамо, правляча партія Польщі прийняла резолюцію, яка виключає можливість виходу Польщі з ЄС.

Related

Політика 252292665053445544

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item