В районі н.п. Піщевик йдуть запеклі бої: війська РФ намагаються прорвати оборону, застосувавши 16 танків, три вже знищено, - штаб ООС
https://povnatorba.blogspot.com/2022/02/16_24.html
Станом на 15:00 продовжуються бої по всій лінії зіткнення. Прориву не допущено.
Як інформують ЗМІ, про це повідомляє пресцентр ОС у фейсбуці.
Зараз в районі населеного пункту Піщевик йдуть запеклі бої.
Противник намагається прорвати оборону, застосувавши 16 танків. Військовослужбовці Об’єднаних сил використали ПТРК NLAW. Знищено три танки ворога.
