На Сумщині за допомогою Bayraktar українські військові знищили 96 ворожих танків та 20 "Градів"

На Сумщині за допомогою Bayraktar українські військові знищили 96 ворожих танків та 20 "Градів"

ЗСУ знищили понад 100 одиниць ворожої техніки, серед них – 20 "Градів", які окупанти сьогодні використовують для обстрілів житлових кварталів мирних українських міст. 

Знищені були також позиції "Градів" довкола міста Суми.

Про це повідомили в Оперативному командуванні "Північ".

"Ліквідовано 96 ворожих танків, 20 градів, 8 бензовозів під Лебедином спалили вщент артилерією та точними ударами Байрактарів. Це була заправна база росіян. Також були знищені позиції "Градів", – повідомили військові.

Відомо також, що вцілілих окупантів наразі виловлюють та відстрілюють в околицях знищеної бази.

При цьому в Лебедині зберігається загроза вуличних боїв. Наразі на підступах до міста зафіксовано ворожу колону. Її закидають "коктейлями Молотова" бійці тероборони.

Як повідомляли ЗМІ:

  • у Бучі знищили велику колону ворогів – наслідки показали на відео.

  • під Тростянцем також розгромили колону окупантів: знищено "Осу" та БТРи;

  • ЗСУ знищили колону російських "Градів" та танків під Макаровим на Київщині;

  • також захисники України з однієї тільки бригади ЗСУ знищили понад п'ять колон російських окупантів.

Загалом окупанти за 5 днів втратили 5300 загиблими.

Related

Події в Україні 7825507146109945238

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item