У Києві російські диверсанти розстріляли сім'ю із трьома дітьми
https://povnatorba.blogspot.com/2022/02/blog-post_415.html
Завжди свіжі новини з України та Світу. Політика, економіка, суспільство, євросоюз, спорт, технології, здоров'я, смачно та інше. #новини, #свіжі_новини, #політика, #україна, #смачно
У Києві, 26 лютого, диверсійний загін окупаційних російських військ розстріляли автомобіль, у якому сиділи двоє дорослих та троє дітей.
Трагедія сталася на вулиці Олени Теліги. Кулі російських ворогів на місці забрали життя чотирикласниці Поліни та її батьків. За життя ще двох дітей відчайдушно борються лікарі. Дітей госпіталізовано у тяжкому стані.
Сестра загиблої дівчинки перебуває у реанімації Київської міської клінічної лікарні №17 із серйозним кульовим пораненням. Брат загиблої дитини знаходиться в Охматдиті.
Допомогти дітям можна перерахуванням на шкільну картку, куди батьки однокласників збирають гроші на лікування осиротілих дітей: 4149 4390 4739 5375.
Раніше Amnesty International заявляли, що атаки з боку Росії можуть кваліфікуватися як військові злочини та порушують міжнародне гуманітарне право.
За добу армія Росії втратила 1120 військових Минулої доби ЗСУ ліквідували 1120 окупантів. Знищено шість танків, чотири бронемашини, 113 артс...