На Сумщині працює байрактар: Знешкодили близько 180 одиниць техніки окупантів

На Сумщині працює байрактар: Знешкодили близько 180 одиниць техніки окупантів

У Сумській області працює БПЛА "Bayraktar", завдяки чому вдалося знешкодити близько 180 одиниць техніки російських окупантів.

Про це у Facebook повідомив глава ОДА Дмитро Живицький, інформують ЗМІ.

"УРА! На Сумщині працює Байрактар!!! Вечір 1 березня:

- Знешкодили стоянку техніки близько 80 одиниць, з них половина – гради. Біля с. Пустовійтівка Роменського району;

- Поблизу с. Бішкинь, по території більше 2 км. Близько 100 одиниць, в основному танки та БТР", - йдеться в повідомленні.

Related

Гаряча новина 1482202858377049900

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item