На Київщині окупанти поплатилися за обстріл: ЗСУ знищили багато техніки

На Київщині окупанти поплатилися за обстріл: ЗСУ знищили багато техніки

У центрі Бородянки на Київщині Збройні сили України знищили колону російських окупантів. Удару по ворогові було завдано вночі ще 28 лютого.

Противник знаходився в центрі міста, неподалік супермаркетів "Фора" та АТБ. Серед знищеної техніки є БТР, БМП, бензовоз та кілька УРАЛів (щоб подивитися фото та відео, доскрольте сторінку до кінця).

Знищена техніка російських окупантів у Бородянці.

Крім того, залишилося багато нерозірваних снарядів.

Нагадаємо, що раніше, 27 лютого, російські окупанти обстріляли Бородянку. Тоді один із снарядів потрапив у житловий будинок та постраждали люди.

Знищена техніка російських окупантів у Бородянці.
Знищена техніка російських окупантів у Бородянці.

Знищена техніка російських окупантів у Бородянці.
Знищена техніка російських окупантів у Бородянці.
Багато боєприпасів не вибухнуло.
Багато боєприпасів не вибухнуло.
Боєприпаси.
ЗСУ разом із технікою ліквідували ворога.

Увага! Фото та відео строго 18+!

Один із ліквідованих окупантів.



Related

Події в Україні 4057566037923688402

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item