У Харкові висадився російський десант

У Харкові висадився російський десант
У Харкові висадився десант ворога (ілюстративне фото)

Ворожі війська розпочали бій з українськими захисниками. Інших подробиць того, що відбувається, поки що немає.

У місті Харків у ніч на середу, 2 березня, розпочалася битва між десантом загарбника та українськими захисниками. Про це повідомляється у Telegram-каналі Верховної Ради з посиланням на СБУ.

"У Харкові висадився російський десант. Окупанти напали на госпіталь - Військово-медичний клінічний центр Північного регіону. Між загарбниками та українськими захисниками почалася битва", - йдеться у повідомленні.

Подробиці того, що відбувається, не наводяться. Зазначимо, що згаданий шпиталь розташований неподалік від центру міста.

Такими даними поділився і нардеп Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, останні два дні Харків перебуває під масованим ракетним обстрілом з боку окупанта. Зокрема, напередодні увечері шість ракет прилетіли до танкового училища. Про жертви цього удару поки що не повідомлялося.

Related

Гаряча новина 4434724140461973965

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item