США та Великобританія вдарили санкціями по соратникам Путіна: у списках Усманов, Пєсков, Ротенберги

Великобританія 3 березня оголосила про повне заморожування активів та заборону на поїздки щодо російських олігархів Алішера Усманова та Ігоря Шувалова.
У свою чергу Сполучені Штати також ввели санкції проти мільярдерів та чиновників із РФ. Зокрема, заходи ввели проти братів Бориса та Аркадія Ротенбергов, прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, гендиректора корпорації "Ростех" Сергія Чемезова та ін.
"Олігархи Алішер Усманов та Ігор Шувалов, загальний статок яких оцінюється в $19 мільярдів, були піддані санкціям з негайним набуттям чинності. Соратники Путіна тепер відрізані від своїх великих інтересів у Великій Британії, включаючи особняки вартістю в десятки мільйонів доларів.
Активи заморожені, на обох накладено заборону на поїздки, і жоден британський громадянин або бізнес не може впоратися з ними", – йдеться в повідомленні на сайті британського уряду.