Перші станції супутникового інтернету StarLink прибули до України – Федоров

Перші станції супутникового інтернету StarLink прибули до України – Федоров

Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров завляє, що в Україну прибула перша партія  станцій супутникового Інтернету StarLink.

Джерело: Федоров у Telegram

Пряма мова: "Перша партія станцій супутникового Інтернету StarLink прибула до України! Дякую Ілону Маску та всім партнерам вільної України! Продовжуємо боротьбу на всіх фронтах!".

Михайло Федоров
Михайло Федоров

Цьому передувало: 26 лютого Федоров попросив засновника SpaceX Ілона Маска забезпечити Україну станціями StarLnk та доступом до супутникового Інтернету. 27 лютого міністр повідомив, що термінали StarLink  їдуть в Україну.

Related

Технології 4493012497967969061

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item