ФРН виступить проти негайного вступу України до НАТО - ЗМІ

ФРН виступить проти негайного вступу України до НАТО - ЗМІ
Німеччина хоче відтермінувати вступ України до НАТО - ЗМІ

В Литві відбудеться саміт Північноатлантичного альянсу, від якого Україна чекає отримати чіткі терміни вступу нашої країни до Альянсу.

Німеччина під час саміту НАТО у Вільнюсі, який відбудеться 11-12 липня 2023 року, наполягатиме на відстрочці вступу України до НАТО. Головним чином через те, що Берлін не хоче вв'язуватися у війну з РФ. Про це у суботу, 8 липня пише пише Telegraph.

Як пише видання, Німеччина планує закликати членів НАТО на саміті у Вільнюсі зосередитися не на пропозиціях щодо членства України в Альянсі, а на певних гарантіях безпеки. 

"Берлін стримано ставиться до перспективи запропонувати Україні негайне членство в НАТО. Потрібен час для розробки гарантій, які, по суті, заблокують членство. Берлін не хоче, щоб Путін перевірив чи працює стаття 5", - повідомило виданню джерело. 

Згідно зі статтею 5 Альянсу, будь-яка держава-член організації, на яку напав зовнішній агресор, має право вимагати військового втручання від решти союзників.

Раніше український президент закликав американського лідера Джо Байдена запросити Україну до НАТО зараз, навіть якщо стати членом Альянсу вона зможе тільки після закінчення війни з Росією.
 
Байден заявив, що США можуть надати Україні гарантії безпеки за аналогією з Ізраїлем, які не передбачають вступу до Північноатлантичного Альянсу.

Related

Події у світі 3413332179428966492

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item