У "ПМР" заявили про "знищення вертольота Мі-8МТ" українським дроном

Так зване "МДБ Придністров'я" стверджує, що дрон прилетів з боку Конюшинного мосту Одеської області України.
У мережі з'явилося відео нібито знищення вертольота Мі-8МТ у військовій частині під Тирасполем у невизнаній "Придністровській Молдовській Республіці".
Так зване "МДБ Придністров'я" стверджує, що дрон прилетів з боку Конюшинного мосту Одеської області України.
"Заявлено, як момент влучання безпілотника в гелікоптер на території так званої "Придністровської Молдовської Республіки", відео потребує верифікації", - пише український журналіст Андрій Цаплієнко.
Раніше повідомлялося, що уневизнаній "ПМР" заявляють про атаку на в/ч.
Нагадаємо, сьогодні вночі виникла пожежа на НПЗ в місті Слов’янськ-на-Кубані в Краснодарському краї РФ. У соцмережах стверджували, що на заводі пролунали принаймні п’ять вибухів під час атаки дронів.Міноборони РФ стверджувало, що вночі над вісьмома російськими регіонами нібито було знищено 35 дронів, які називають "українськими".