Марко Рубіо прибув до Саудівської Аравії Держсекретар США допустив вирішення питання військової допомоги під час переговорів з Україною.
Питання призупинення США військової допомоги Україні може бути вирішене під час переговорів у Саудівській Аравії. Такі сподівання висловив держсекретар США Марко Рубіо, повідомляє AFP у понеділок, 10 березня.
"Пауза в наданні допомоги Україні - це те, що, я сподіваюся, ми зможемо вирішити. Очевидно, що те, що станеться завтра, буде ключовим для цього", - сказав він.
Рубіо також прокоментував перспективи припинення вогню в Україні, відзначивши українську пропозицію щодо перемир'я в повітрі та на морі.
"Я не кажу, що цього достатньо, але це саме та поступка, на яку ви повинні піти, щоб покласти край конфлікту", - зазначив держсекретар США.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прибув з візитом до Саудівської Аравії, де зустрінеться і спадкоємним принцом Мохаммедом бін Салманом.
У вівторок, 11 березня, в саудівському місті Джидда відбудуться переговори між Україною та США. Делегації обговорять можливості припинення війни в Україні.