Стефанішина оголосила новий раунд перемов зі США
Новий раунд переговорів двох сторін відбудеться в Маямі, штат Флорида, повідомила глава посольства України.
Українська та американська делегації зустрінуться в Маямі в суботу, 17 січня. Сторони працюватимуть над документом про гарантії безпеки для України. Про це повідомила посол України в США Ольгу Стефанішину на своїй Facebook-сторінці в п'ятницю, 16 січня.
За її словами, Україна продовжує активні консультації зі США стосоно майбутньої архітектури безпеки та довгострокового економічного розвитку.
"Завтра, у Маямі, Флорида, відбудуться переговори за участю секретаря РНБО Рустема Умєрова, керівника Офісу президента Кирила Буданова та голови парламентської фракції Слуга народу Давида Арахамії", - зазначила вона.
Україна і США працюють над двома ключовими документами: угодою про гарантії безпеки та економічне процвітання України загальним обсягом до 800 млрд доларів, наголосила Стефанішина.
Такі угоди можуть бути підписані на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, який пройде з 19 по 23 січня, додала вона.
"Мета візиту - доопрацювання цих домовленостей з американськими партнерами з тим, щоб вони максимально відповідали національним інтересам України", - додала вона.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив раніше, що українська делегація нині на шляху в США, де незабаром відбудуться зустрічі з представниками американського лідера Дональда Трампа.
Раніше Дональд Трамп повідомив, що зустрінеться з Зеленським у Давосі, якщо він буде там.
