Генштаб: РФ щоденними ударами знищує Костянтинівку

Генштаб: РФ щоденними ударами знищує Костянтинівку
Фото: 24 ОМБр імені короля Данила

Безпечна евакуація місцевих жителів майже неможлива, бо противник прострілює під’їзні шляхи до міста.

Місто Костянтинівка в Донецькій області продовжує руйнуватися під щоденними ударами російської армії. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

"Авіабомби, артилерія та дрони стирають квартал за кварталом. Від деяких будівель залишилися лише фундаменти.

Ворожі FPV полюють на людей і транспорт. Вони вистежують автівки й атакують усе, що рухається - як військових, так і цивільних", - ідеться в повідомленні.

Безпечна евакуація місцевих жителів майже неможлива, бо противник прострілює під’їзні шляхи до міста. Через постійні удари окупантів дедалі складніше завезти навіть гуманітарну допомогу.

"У цей час воїни 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила тримають оборону в Часовому Яру - на східних підступах до Костянтинівки, стримуючи просування російських військ в бік міста", - додали в Генштабі ЗСУ.







Нагадаємо, 13 березня під вогнем перебували 10 населених пунктів Донеччини: міста Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Лиман, Миколаївка, Слов’янськ, селища Райгородок, Шабельківка, села Маяки, Тетянівка.



Related

Гаряча новина 8782872308862143751

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item