Полторак розповів яка американська зброя необхідна українській армії

Полторак не став прогнозувати, чи приймуть США рішення про надання Україні летального зброї
Міністр оборони Степан Полторак розповів, яке озброєння буде затребувано, якщо США приймуть рішення про постачання в Україну летального зброї.
"Ми будемо просити засоби протиповітряної оборони, протитанкові засоби - те, що нам потрібно в першу чергу", - заявив Полторак в ефірі програми Лівий берег на телеканалі 24.
Міністр також повідомив, що порівняно з 2015-м роком в українській армії вдвічі знизилась кількість злочинів, скоєних військовослужбовцями.
"У нас 2015 рік був найважчим, де кількість злочинів була великою, близько п'яти тисяч. На сьогодні кількість злочинів, скоєних військовослужбовцями, в тому числі в нетверезому стані, зменшилася в два рази", - заявив Полторак.
Нагадаємо, міністр оборони США Ештон Картер заявив, що надання Україні летальної зброї буде залежати від того, як Росія буде виконувати Мінські угоди, що передбачають врегулювання ситуації у Донбасі.
Раніше президент України Петро Порошенко заявив про те, що під час наступних переговорів із західними партнерами він буде піднімати питання щодо надання летальної зброї.

Related

Суспільство 8162816534249375114

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item