Київ: Необхідні дані розвідки НАТО

У Брюсселі відбулося засідання комісії Україна-НАТО

Вони знають, хто на кого напав, зауважив представник України за підсумками засідання.


Для протистояння Росії Україна потребує розвідувальної інформації НАТО. Про це за підсумками засідання комісії Україна-НАТО заявив заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко, передає РІА Новини.
"Не забуваймо, що США є одним з союзників у рамках НАТО. І серед цих 28 союзників ми обговорюємо питання, включно з наданням Україні зброї. Але ми не обмежуємо себе лише наданням цієї зброї. Ми говоримо, що нам необхідна інформація, нам необхідні супутникові знімки того, що відбувається. Нам необхідна взагалі розвідувальна інформація, щоб знати в який спосіб ми можемо протистояти Росії", - сказав він.
 
Як повідомляє 112 Україна, Пристайко зазначив, що НАТО висловило підтримку України.
 
"Хочу сказати, що була чітка позиція щодо підтримки України з боку НАТО, як організації, і всіх 28 членів. Вони знають, хто на кого напав, розуміють, хто винен, і називають винною Росію", - заявив Пристайко.

За словами Пристайка, сьогодні на засіданні комісії НАТО були присутні генсек альянсу Єнс Столтенберг і посли всіх країн-учасниць.
 
"Цікавилися питаннями реформ, як Україна буде боротися з корупцією і як шукатиме своє місце посеред країн ЄС. Послів також цікавить, чи підтримує український народ політику уряду і чи відображає мінський процес волю народу", - заявив заступник міністра.
 
За результатами засідання комісії вдалося досягти домовленості, що в цьому році може відбутися засідання НАТО щодо ситуації в Україні.
 
Зазначимо, згідно з останніми опитуваннями, вступ до НАТО підтримують 72% українців.

Related

Події в Україні 5033686286761431213

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item