Вища рада правосуддя дала згоду на утримання під вартою судді-корупціонера

Суддю Крівоклякіну затримали 30 червня 2017 року під час вчинення злочину
У неділю, 2 липня, Вища рада правосуддя надала згоду на утримання під вартою судді Троїцького районного суду Луганської області Наталії Крівоклякіної, затриманої під час одержання хабара, повідомили в в Управлінні інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.
Це рішення було ухвалене на засіданні ради за результатами розгляду подання заступника генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.
Як повідомив доповідач, член Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич, Крівоклякіна підозрюється в одержанні службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, а також в інтересах третіх осіб будь-якої дії з використанням наданої влади, вчиненому службовою особою, яка займає відповідальне становище, повторно, за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою ст. 368 Кримінального кодексу України.
Крівоклякіну затримали 30 червня 2017 року під час вчинення злочину, повідомлення про підозру їй вручено 1 липня.
Відповідно до ст. 126 Конституції України, без згоди Вищої ради правосуддя суддю не може бути затримано або утримувано під вартою чи арештом до винесення обвинувального вироку судом, за винятком затримання судді під час або відразу ж після вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину.
Згідно із частиною другою ст. 58 закону Про Вищу раду правосуддя, подання про надання згоди на затримання судді, утримання його під вартою чи арештом вноситься на розгляд Вищої ради правосуддя генпрокурором або його заступником. Подання про надання згоди на затримання, утримання під вартою чи арешт судді повинно відповідати вимогам, встановленим Кримінальним процесуальним кодексом України, при цьому щодо кожного виду запобіжного заходу подається окреме подання.

Related

Події в Україні 5772599691332482068

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item