Севастополь піднявся на протест проти окупантів

Севастополь піднявся на протест проти окупантів

Жителі анексованого Росією Севастополя вийшли на мітинг проти окупаційного уряду.
Учасники акції заявили, що "влада" вилучає у містян видані Україною земельні ділянки. Про це повідомило агентство "Кримські новини".
Незаконний "уряд" Севастополя заявив, що близько 3800 ділянок у місті були видані нібито "з порушенням українського законодавства".
Представники малого і великого бізнесу зібралися на площі Нахімова.
"Генеральний директор заводу марочних вин "Інкерман" Сергій Лебедєв зазначив, що підприємство знаходиться на межі банкрутства через конфлікти з "урядом" міста, яке відмовляється продовжувати договір оренди обладнання і не дозволяє його викупити. За його словами, на підприємстві щотижня проводять перевірки", - повідомляється.
Крім того, учасники мітингу додали, що з 2016 року в анексованому Севастополі триває знесення нестаціонарних торгових об'єктів (НТО).
Активісти вимагають від "уряду" міста припинити знесення НТО, вилучення земельних ділянок у жителів і тиск на великий бізнес.
Проросійське видання ForPost Севастополь відзначає, що люди вийшли на мітинг через масове закриття торгових центрів та ринків у місті.
У Москві не бачать умов для повернення Україні анексованого Росією Криму. Про це заявив російський президент Володимир Путін.

Related

Суспільство 1881255088850343725

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item