Майдан чекає пояснень від лідерів опозиції
Станом на 19-30 Майдан Незалежності вщент заповнений людьми. Люди продовжуть прибувати на входах виникає тиснява. Прийняття 4-х законі...
https://povnatorba.blogspot.com/2014/02/blog-post_7088.html
Станом на 19-30 Майдан Незалежності вщент заповнений людьми. Люди продовжуть прибувати на входах виникає тиснява.
Прийняття 4-х законів за які сьогодні проголосували депутати у ВР Майдан сприйняв стримано.
Люди кажуть, що очікують на відставку Януковича.
"Це звісно добре, що прийняли ці закони, але народ не збирається чекати поки Янукович їх підпише та виконає. Ми чекаємо на те, що Янукович піде під суд за всі ці смерті, які були останні два дні" - каже один з активістів Роман з Тернопільшини
Час від часу натовп скандує: "Відставка!" Більш радикально налаштовані кричать "Януковичу смерть, а не відставка"
Люди очікують на приїзд народних депутатів. Чекають на їх пояснення чому була підписана мирова угода з президентом
