"Зрадники"- Євромайданівці освистали опозиційну трійцю. На сцену звуть "Правий сектор"
Лідерів опозиції Віталія Кличка, Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока зустріли криками "ганьба" і "зрадники" та свистом...
https://povnatorba.blogspot.com/2014/02/blog-post_3960.html
Лідерів опозиції Віталія Кличка, Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока зустріли криками "ганьба" і "зрадники" та свистом. Про це повідомляють ЗМІ.
Опозиціонери вийшли на сцену в той час коли ще з Майдану не вивезли загиблих. Люди кричать "ідіть подивіться на ваші домовленості".
Віталій Кличко пробує виступити, але Майдан свистить та грюкає по металу.
"Сьогодні були маленькі перемоги" - каже Кличко
Кличка перебиває ведучий та кричить, щоб на сцену піднявся лідер Правого сектору Дмитро Ярош
Люди підтягуються ближче до сцени.
Священники починають молебен, щоб вгамувати розлючений натовп "майданівців" після незакінченого виступу Кличка. Люди мовчки слухають
