Вчорашні майданівці готові вбити, знищити, підірвати - Ар'єв



Був вчора в ефірі ток-шоу на Інтері. Читаю про срач на 1+1.
В обох випадках вчорашні майданівці, антикремлівські та проєвропейські оратори готові вчепитися один одному в горлянку, вбити, знищити, підірвати. Мета +2% в рейтингу політичних сил, і так поділених на одноклітинні. При цьому, вельми комфортно в студіях Скорику та Бойку, бандитам з оппоблоку. Один не відповів за побиття майданівців в Одесі 19/02/2014, інший за крадені гроші з вишок. Але їх ніхто і не спитав - усі казилися один проти одного.
Ну вигризете на цих виборах 2% рейтингу. В якій країні будете балотуватися потім?
З якими межами, коли вже гігантськими кроками йдете слідами дурниць 1918-19 рр?
Невже ці жага і ненависть такі сліпучі, що затуляють очі простому і страшному наслідку - коли взаємопоборете, прийдуть ті, хто зараз сидить тихо і радо дивиться на безглуздий бій.
Але тоді весь популізм, пафос та інший велелюдний політексгібіціонізм буде нема де проявляти. Стоп, якщо не хочете вбити Україну знову!
Volodymyr Ariev

Related

Суспільство 8084543727054987667

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники



item