У Німеччині літню жінку засудили за заперечення Голокосту

Урсула Хавербек в суді

Це вже другий тюремний термін для бабусі.

У Німеччині 87-річна Урсула Хавербек була засуджена до 8 місяців в'язниці за заперечення Голокосту, повідомляє видання і24news.

Суддя заявив, що Хавербек "не вистачає хоч якоїсь поваги" і засудив її до восьми місяців тюремного ув'язнення без можливості умовно-дострокового звільнення.

Звинувачення проти літньої жінки були висунуті в зв'язку з тим, що вона написала листа меру міста Детмольда, де триває судовий процес над колишнім охоронцем концтабору Аушвіц Рейнхольдом Хеннінгом.
У листі вона переконувала мера в "загальновизнаному" факті, що жоден єврей не помер в Аушвіці і взагалі це був трудовий табір.Хавербек є досить відомою в Німеччині екстремісткою, в 2008 році очолюваний нею центр закрили за поширення нацистської пропаганди.Зазначається, що це вже другий термін Хавербек - в листопаді 2015 року вона була засуджена до десяти місяців в'язниці після того, як наполягала на тому, що "історично не доведено", щоб Аушвіц був табором смерті.Раніше мізки десятків жертв голокосту та нацистських експериментів знайшли під час реконструкції Інституту психіатрії Товариства Макса Планка в Мюнхені

Related

Суспільство 6185835036156513446

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item