У президента пообіцяли змінити закон про Антикорупційний суд

Ірина Луценко: Будемо шукати консенсус щодо законопроекту про Антикорупційний суд
Під час розгляду президентського законопроекту про Антикорупційний суд будуть враховані рекомендації Венеційської комісії та Міжнародного валютного фонду, повідомила представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко.
"Будемо шукати консенсус і, звичайно, законопроект буде в тому чи іншому ступені змінений", - сказала вона на своїй сторінці в Facebook.
За словами Луценко, законопроект буде включений до порядку денного на наступній сесії парламенту (нинішня сесія триматиме до 2 лютого 2018 року, наступна сесія розпочнеться 5 лютого).
Вона наголосила, що закон про Антикорупційний суд пройде всі етапи ухвалення, враховуючи розгляд профільного комітету та перше читання у сесійній залі, після якого фракції нададуть свої зауваження та пропозиції.
"Ймовірно, буде створено робочу групу. До речі, про це закликав і президент – створити таку групу ще до внесення законопроекту для напрацювання основних тез, які об’єднають зал під час голосування", - додала представник президента.
За її словами, новий Антикорупційний суд запрацює не раніше, ніж через півроку, з урахуванням всіх процедур.
Нагадаємо, що 23 грудня у Верховній Раді зареєстровано законопроект президента Петра Порошенка про Антикорупційний суд.
МВФ, Світовий банк та ЄС розкритикували президентський проект закону, стверджуючи, що окремі його положення суперечать рекомендаціям Венеціанської комісії та не сумісні із зобов’язаннями України, взятими перед міжнародними партнерами.
Зауваження стосуються процедури відбору суддів, положень закону, спрямованих на гальмування створення Антикорупційного суду, а також щодо юрисдикції суду.

Related

Політика 172088463226391444

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item