Україна прощається з СНД: Порошенко розповів деталі

Україна прощається з СНД: Порошенко розповів деталі Петро Порошенко
Україна перегляне всі договори, укладені в рамках Співдружності незалежних держав, і вийде з тих, де буде найменша невідповідність національним інтересам.
Про це у неділю вдень, 20 травня, заявив президент Петро Порошенко у промові під час вшанування пам'яті жертв політичних репресій у Биківні, повідомляє Укрінформ.
"Зараз ми уважно переглянемо всі міжнародні договори, укладені в рамках СНД, і вийдемо з тих, у яких знайдемо бодай найменшу невідповідність українським національним інтересам", - сказав він.
Він нагадав, що нещодавно підписав указ щодо припинення участі України у роботі статутних органів СНД.
За його словами, Україна одразу розглядала Співдружність "як інструмент цивілізованого розлучення з імперією".
"Цивілізованого з російської вини не вийшло. Москва прагнула перетворити Співдружність на оновлену імперію, де б усі, як у старі радянські часи, звіряли б годинники за Спаською вежею Кремля", - наголосив він.
Україна так і не ратифікувала статут СНД і не стала та й не мала наміру ставати, за його словами, повноцінною учасницею цього співтовариства.
Нагадаємо, у відповідь на відкликання Україною своїх представників зі статутних органів СНД, у Співдружності висловили здивування таким кроком. За словами керівника прес-служби СНД Володимира Ніканорова, наразі в апараті виконкому СНД немає представників від нашої країни.

Related

Політика 7467359902244444420

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item