7 способів контролювати цукор в крові без ліків та добавок

7 способів контролювати цукор в крові без ліків та добавок

1. Насолоджуйтеся середземноморськими стравами. Згідно з дослідженням за участю 140 тисяч осіб, ймовірність розвитку діабету знижується на 21% у тих, хто слідує середземноморської дієти. Вона включає багато рослинної їжі, фрукти, овочі, горіхи, боби, цільнозернові продукти і оливкова олія. У ній також багато риби і курки, але немає червоного м'яса, вершкового масла і солодощів.
2. Синій колір. Вживайте більше антоцианінів – пігментів, які дають винограду і ягід яскраво червоний і синій колір. Вони пов'язані зі здоровим рівнем цукру в крові, як з'ясували дослідники.
3. Не відмовляйтеся від сніданку. Якщо ви часто пропускаєте ранкову їжу, то вам більше загрожує діабет другого типу. Споживання сніданку допомагає стабілізувати рівень цукру в крові протягом всього дня, як не раз з'ясовували дослідники.
4. Більше поту в залі. Жінки, які поряд з кардіонавантаженнями і виконують вправи на витривалість хоча б одну годину на тиждень, мають максимально низький ризик діабету. Він на третину менше, порівняно з тими, хто взагалі не займається. Так що не тільки бігайте на тренажерах, але і качайте м'язи.
5. Частіше вставайте. Кожні 20 хвилин сидячої роботи вставайте на дві хвилини і прогулюйтеся. Дослідники підкреслюють, що це забезпечує здоровий рівень цукру в крові.
6. Розраховуйте свої ризики. Існує безліч тестів в інтернеті, що дозволяють визначити ризик розвитку діабету. Не ігноруйте ці тести, особливо якщо вони опубліковані на авторитетних сайтах. Раніше вирушайте за консультаціями до лікарів.
7. Уважніше до ліків. Деякі лікарські препарати на зразок стероїдів для контролю астми або статинів для поліпшення показників холестерину, а також діуретиків для зниження артеріального тиску можуть підвищувати рівень цукру в крові. Проконсультуйтеся з лікарем про те, як лікувати ваші розлади без істотних побічних ефектів.

Related

Здоров'я 3375932560805453173

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item