На пляжі в Австралії знайшли зуби гігантської стародавньої акули

На пляжі в Австралії знайшли зуби гігантської стародавньої акули
Палеонтолог з Австралії знайшов зуби давньої акули

Семисантиметрові зуби належать вимерлому хижакові, відомому як велика зубчаста вузькозуба акула.

 
На австралійському пляжі був знайдений набір зубів гігантської доісторичної мега-акули, яка була вдвічі більше за білу, повідомляє Phys.org.
 
Палеонтолог-любитель Філіп Маллалі натрапив на унікальний артефакт, коли прогулювався по місцевості Ян-Джуке, розташованій приблизно за 100 кілометрів від Мельбурна.
 
"Я йшов по пляжу в пошуках скам'янілостей, повернувся і побачив частину зуба у валуні", - сказав він. - Я знав, що це важлива знахідка, якою потрібно поділитися з людьми".
 
Старший куратор палеонтології хребетних музею Вікторії Еріх Фіцджеральд підтвердив, що семисантиметрові зуби належать вимерлому хижакові, відомому як велика зубчаста вузькозуба акула (Carcharocle angustidens).
 
Він наголосив, що це велика рідкість - виявити кілька зубів однієї акули.
 
Carcharocle angustidens населяла океани Австралії близько 25 мільйонів років тому, харчуючись дрібними китами і пінгвінами. Вона могла вирости більш ніж на дев'ять метрів завдовжки.
 
Раніше в Південній Африці палеонтологи знайшли останки найдавнішої риби-целаканта, що жила в морях Землі приблизно 360 мільйонів років тому.

Related

Цікаво 1479033119289870592

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item