Чому чоловіки не розуміють жіночих натяків

Чому чоловіки не розуміють жіночих натяків

Як би жінка не намагалася донести інформацію до чоловіка за допомогою натяків - він просто не зрозуміє, або зрозуміє, але не те що потрібно. 

Жінки живуть в абсолютно іншій реальності, ніж чоловіки. Вони набагато глибші, цікавіші, і багатогранніші за чоловіків. При цьому жіночий світ - це світ напівтонів, натяків, підказок і різних хитрощів. Чоловічий організм просто не заточений під режим розуміння півтонів. Уміння не помічати очевидного - один з найбільших чоловічих талантів.
І багато дівчат щиро дивуються - чому чоловіки не розуміють натяків? Як так сталося, що я вже змучилася, намагаючись показати йому щось, але він зробив абсолютно інакше. Як правильно натякнути чоловікові, щоб він зрозумів вас і виконав ваші бажання, пише allwomens.ru.
Чому чоловіки не розуміють натяків?Логіка проти емоцій. Відомий факт – у більшості чоловіків активна лише ліва півкуля, в той час як жінками "управляють" обидві півкулі, що дає їм переваги перед чоловіками у вигляді більш розвиненої мови і більшої палітри емоцій. Звідси і велика потреба в почуттях, і балакучість, і алегоричність. Більш того, завдяки цій різниці у жінок більше розвинена інтуїція, пам'ять, образне мислення. Вона одночасно може робити тисячу речей: натякати, ображатися за нерозуміння натяку і любити так, що "вбила б, якби потім можна було його оживити".
Недоліки виховання. Чоловіків з дитинства вчать стримувати свої емоції. Вони - слабкість. І коли в дорослому житті чоловіки бачать прояв слабкості у вигляді жіночих сліз, вони губляться. Їх не вчили жаліти і орієнтуватися, коли жінка хоче, щоб її пожаліли, або коли вона намагається здаватися сильною і жалість розцінить як приниження. Тому вважають за краще, щоб їм говорили не натяками, а прямо, яких дій вимагає від них очікують.
Чоловіча психологія. Вона влаштована інакше, ніж жіноча. Там, де жінці потрібна підтримка і участь, чоловікові - абсолютний спокій. Втомлений після роботи, скандалу з начальством, пробками на дорозі та іншими проблемами, що трапилися за день, він навряд чи почує натяк. Він навіть правду в лоб почує насилу. До чоловіка, що перебуває в стані "залиш мене, старенька, я в печалі", краще не приставати з натяками. Жіночі ребуси він точно розгадувати не буде.
Інстинкт виживання. Природа потурбувалася, щоб чоловік бачив мету та її досягнення – вбити мамонта, і не бачив деталей, що відволікають від головного. У жінок, навпаки, загострено увагу на дрібниці, щоб бачити картину цілісною і краще "орієнтуватися на місцевості". Тому чоловіки погано розрізняють нюанси, деталі, відтінки кольорів, емоцій, слів і настрою. Марно чекати від чоловіка, що він зрозуміє, чому жінка весь вечір ходить зі стиснутими губами і мовчить. Однак в її розумінні, це красномовний натяк на забуту ним річницю весілля.Натяк без натяку. Після численних "шишок" від недорозгаданих натяків, чоловіки намагаються розпізнати натяки там, де їх немає. Але знову мимо, і знову те ж саме: "Ти мене не розумієш! І ніколи не розумів! "А як чоловікам зрозуміти, що саме зі сказаного натяк, що напівнатяк, що напівправда, а що правда? І звідки їм знати, що в розумінні жінки терміново і важливо; що терміново, але не так важливо; що важливо, але зовсім не терміново; а що і не важливо, і не терміново?
Розмова на чистоту
Чоловічим розумом складно зрозуміти жінку. Її "що-небудь" може виявитися "усім, що завгодно", конкретне "ні" - може означатиі тверде "може бути", а "може бути" - категоричне "так". Тут чоловічій логіці складно не зламатися. У хлопців до слабкої статі є одне прохання - говорити прямо: "подаруй мені квіти", а не "я бачила в переході чудові хризантеми"; "купи мені плаття", а не "мені нічого вдягти"; "поклич мене заміж", а не "статистика стверджує, що самотні жінки частіше хворіють".
Жінки, спілкуючись між собою, прекрасно одна одну розуміють. Ловлять натяки одна одної, добудовують картини, розбирають те нагромадження смислів, які вони закладають в свої фрази і розмови.
Є ще один цікавий психологічний феномен - жінка, спілкуючись за допомогою натяків і півтонів, завжди шукає їх і у інших. І неважливо - спілкується вона з жінкою або чоловіком. Вона буде намагатися їх там знайти. Тому для чоловіка теж важливо розуміти - чим більше він говорить, тим більша ймовірність, що жінка в його словах розкопає щось не дуже хороше, що він зовсім не мав на увазі. Оптимально для чоловіка взагалі не говорити зайвих слів.

Related

Цікаво 3577204565330398205

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item