Гороскоп на 11 вересня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 11 вересня 2019 року.
Гороскоп на 11 вересня 2019 для всіх знаків Зодіаку
Овен
Овнам сьогодні показаний розвантажувальний день, але не в традиційному гастрономічному сенсі. В цю добу вам корисно відмовитися від рутини, зняти всі додаткові заборони і обмеження. Добре провести час серед однодумців або в незвичайній обстановці, вільній від офіціозу. Якщо ж ви занурені в роботу, то варто спробувати зробити щось не так, як завжди, і не зв'язувати себе жорсткими рамками.
Телець
Тельцям зірки радять дивитися на сьогоднішні події як на експеримент. В тому числі, краще не спокушатися незвичайними пропозиціями нової посади та кар'єрного росту, дружніми жестами з боку начальства. Якщо і варто приступати до починань, то без програмування подій і прив'язки до бажаного результату. Швидше за все, багато що піде не так, як ви думали, чи справа зайде в глухий кут.
Близнюки
Сьогодні Близнюкам йде на користь усе, що підтримує їх дух і розширює горизонти, звільняє від матеріальної і моральної залежності. По можливості, зірки радять вам провести цю добу поза домашніх турбот, обридлої робочої обстановки та інших елементів стомлюючої повсякденності. Можна дозволити собі оригінальну подорож, віртуальну пригоду, уявне спілкування з далекими друзями.
Рак
В цей день Ракам не варто займатися безпосередньо своїми особистими інтересами. Краще провести час в групі, в атмосфері колективних переживань, серед друзів, співвітчизників, нетривіальних особистостей. Чим більше у вас однодумців (або чим легше ви ладнаєте з різними людьми), тим ширше стане кут огляду подій, вам стане простіше запобігти загрозі або отримати бонус з несподіваних обставин.
Лев
Сьогодні успіх Левів залежить від рівня популярності: вона повинна бути дійсною, а не уявною. Якщо в даний момент це не ваша сильна сторона, краще передоручити налагодження контакту з середовищем іншим: друзям, партнеру, підростаючому поколінню. Не час демонструвати відособленість, егоцентризм, претензії на одноосібне лідерство. Не варто відмовлятися від участі у вечірці, масовому заході.
Діва
В цю добу Дівам важко дотримуватися правил, інструкцій і режиму. Аж до ночі ваша і чужа активність може бути не підпорядкована ніякому розкладу, у зв'язку з нештатною ситуацією або незвичайним настроєм. Не варто планувати на цей день рутинні турботи, переслідування своїх особистих інтересів, а також справи, що вимагають підвищеної скрупульозності, зосередженості і суворого слідування стандартам.
Терези
На цей день Терезам має сенс запланувати відпочинок, але найоптимальнішим рішенням буде зовсім відмовитися від яких-небудь чітких планів. Програму дій підкажуть обставини — і швидше за все, вона виявиться кращою, ніж всі заздалегідь сплановані акції. Сьогодні допустимий вільний політ креативної фантазії, пошук методом експромтів, проб і помилок. Особливо добре випробувати прогресивні нововведення.
Скорпіон
Для Скорпіонів це не найвиграшніший день. Може посилитися тяга до нововведень, наприклад, оновлення домашнього укладу або відносин. Зірки радять стежити за своєю поведінкою (в тому числі, в побуті і в колі друзів), щоб не створювати шкідливих прецедентів і грунту для суперечок на майбутнє. Особливо важлива адекватність в непередбачуваній новій ситуації, коли неможливо заздалегідь передбачити її розвиток.
Стрілець
Сьогодні ніщо не заважає Стрільцям насолоджуватися простором, незалежним вибором, спілкуванням з друзями або іншим атрибутом свободи. Якщо у такого проведення часу і будуть неприємні наслідки, навряд чи ви зіткнетеся з ними прямо зараз. Якщо немає термінових справ і суперважливих зобов'язань, зірки радять вам не проводити цей день вдома або на роботі, знайти нове несподіване місце, імідж або компанію.
Козеріг
В цей день зірки радять Козерогам забути про всі знайомі їм принципах — або просто відкласти всі ті справи, які вимагають ігри за правилами. Аж до вечора ви можете дозволяти собі гастрономічні, побутові та інші експерименти, в тому числі, невеликі надмірності і оригінальні нововведення. Не варто лише робити великих безумств і радикальних кроків, так як ви дуже скоро про них пошкодуєте.
Водолій
Сьогодні зірки натякають Водоліям, що вони вільні чинити так, як їм хочеться, і те ж вторить їм інтуїція. З приємного моменту і доброго знаку почнеться ранок. Протягом дня краще уникати масштабних справ, так як ця доба не розташовуює до зібраності і послідовності. Зате аж до ночі ви можете слідувати своїм звичкам і примхам, головне, щоб це давало вам сили, а не забирало їх.
Риби
Рибам сьогодні не варто захоплюватися цілеспрямованою роботою. Зірки радять взяти паузу у важливих справах і в активному переслідуванні власних інтересів. Не завадить змінити обстановку, змінити своїм звичкам. Рибам, зануреним в себе і свої фантазії, корисно звернути увагу на процеси, що відбуваються навколо них. Не рекомендуються інтенсивні емоційні та фізичні навантаження перед сном.

Related

Цікаво 53314326433347510

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item