Чому небезпечно пити чай в пакетиках

Чому небезпечно пити чай в пакетиках

Група вчених з Канади з університету МакГілла, з'ясувала, що при заварюванні пакетика чаю в горнятко за п'ять хвилин потрапляє більше десяти мільярдів частинок мікропластика. Це у тисячі разів більше, ніж думали досі.
Минулоріч, деякі фахівці стали висловлювати припущення, що мікропластик може потрапляти в організм людини через побутові прилади. Деякі меблі можуть ставати джерелом "пластикового" пилу, через що в середньому, в рік людина разом з їжею з'їдає близько 68 частинок пластмаси. За словами вчених, це в рази більше, ніж потрапляння в організм пластмаси при регулярному вживанню мідій, передає "Урядовий Кур'єр".
Нове дослідження показало, що досі недооцінювали ще одне джерело мікропластика – чайні пакетики. При виготовленні яких замість паперу все частіше використовують синтетичні речовини. У ході дослідження вчені зафіксували в чашці чаю при 11,6 млрд частинок мікропластика і 3,1 мдрд частинок нанопластика розміром менше 100 нанометрів.
Фахівці відзначили, що наразі вплив мікропластика на людський організм не вивчено, і закликали активніше проводити дослідження, присвячені цьому питанню.
Чому презерватив важливо вчасно знімати після сексу і для чого натискати на кінчик презервативу до сексу.

Related

Здоров'я 2935039701038933427

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item