Зеленський заявив про підтримку з боку МВФ

Зеленський заявив про підтримку з боку МВФ
Володимир Зеленський у четвер провів зустрічі з представниками бізнес-кіл в Нью-Йорку

Завдяки співпраці з МВФ Україні вдасться підтримувати макроекономічну стабільність, відзначив глава держави.

Місія МВФ, що працювала в Києві в останні тижні, продемонструвала підтримку ініціатив української влади. Про це сказав президент України Володимир Зеленський в Нью-Йорку під час зустрічі з власниками облігацій і представниками рейтингових агентств, повідомляє прес-служба глави держави в четвер, 26 вересня.
"За словами Президента, місія МВФ, яка перебувала в Україні протягом останніх тижнів, продемонструвала підтримку ініціатив української влади", - йдеться в повідомленні.
 
Зеленський відзначив важливість співпраці України з МВФ.
 
"Ми розуміємо, що завдяки співпраці з Міжнародним валютним фондом нам вдасться досягти кращих результатів у верховенстві права, підтримувати макроекономічну стабільність, залучити прямі іноземні інвестиції та проводити реформи, які приведуть до стабільного економічного зростання", - сказав український лідер.
 
Раніше в четвер ЗМІ повідомили, що Київ і МВФ не домовилися про нову програму. Стверджувалося, що у експертів МВФ є мінімум три спірних питання, які заважають укладенню нової угоди. При цьому Україна розраховувала на трирічну програму EFF на $ 6 млрд і паралельно планувала домовитися про кредитування приблизно на таку ж суму зі Світовим банком.
 
Пізніше в Мінфіні заявили, що переговори між Україною і МВФ тривають і перебувають в "активній стадії".

Related

Економіка 4742733090072464121

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item