Як вирішити проблему неприємного запаху взуття: ефективні способи

Головною порадою є — дотримання правил гігієни.

Як вирішити проблему неприємного запаху взуття: ефективні способи
Немає в нашому світі такої людини, яка б не стикалася з проблемою неприємного запаху взуття. Найчастіше причина його появи полягає в рясному виділенні поту, а також використанні предметів одягу з матеріалів низької якості. Які б не були першопричини, з неприємним запахом потрібно і можна ефективно боротися.
Сода
Сода не тільки прибере неприємний запах, але ще й продезінфікує взуття. Наносити засіб слід тільки зсередини. Спочатку в черевики насипається невелика кількість порошку соди. Після цього слід почекати 1-1.5 години, поки сода вбере запах, після чого вона видаляється, а взуття протирається вологою серветкою і мокрою ганчіркою. На закінчення процесу черевики слід просушити.
Акуратно протираємо перекисом водню
Крім цього, взуття можна обробити за допомогою ватного диска вимоченого в перекис водню. Використовувати слід 3-відсотковий розчин. Вся внутрішня частина черевик ґрунтовно протирається. Коли це буде зроблено, дайте взуттю просохнути.
Не забуваємо доглядати за шкарпетками
Також необхідно пам'ятати про першопричину утворення неприємного запаху. Частіше періть і міняйте шкарпетки, регулярно мийте ноги. У разі надмірної пітливості ніг, можна придбати в аптеці спеціальні засоби-мазі. Саме взуття після кожного використання рекомендується ставити на просушування. Все це дуже важливо, оскільки неприємний запах з'являється саме завдяки інтенсивному розмноженню бактерій, які розмножуються тільки при формуванні сприятливого середовища, яке і створює людський піт.

Related

Цікаво 8112945455495330240

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item