Після введення ринку землі вартість оренди гектара зросте вдвічі

В уряді обіцяють, що до кінця 2020-го 100% відомостей про земельні ділянки будуть внесені в Державний земельний кадастр.
Після введення ринку землі вартість оренди гектара зросте вдвічі
Після запуску ринку землі з 1 жовтня 2020 року вартість оренди 1 гектара по всій країні збільшиться у два рази — з 1,7 тис. грн. у 2018 році до 4 тис. грн. — у 2024-му, йдеться в п'ятирічній програмі дій уряду. За словами чиновників, після скасування мораторію на обіг земель сільськогосподарського призначення за рахунок підвищення рівня економічної конкуренції ефективність і продуктивність використання наділів буде зростати до 6% щорічно.
Зазначається, що уряд планує провести дерегуляцію з питань землеустрою, вирівняти податки на землю, ввести запобіжники проти земельного рейдерства і запровадити сучасну інфраструктуру просторових даних. Також у Кабміні обіцяють, що 100% відомостей про земельні ділянки будуть внесені в Державний земельний кадастр до кінця 2020 року.
«Ми надамо державну фінансову підтримку фермерам на купівлю землі сільськогосподарського призначення і розвиток свого бізнесу. При купівлі менше ніж 500 га землі фермери зможуть отримати дешевий кредитний ресурс за ставкою, що не перевищує рівня інфляції», — запевняють чиновники в урядовій програмі.

Related

Економіка 1862995147563355886

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item