Райради виступають проти формули Штайнмаєра

Райради виступають проти формули Штайнмаєра
Депутати Ковельської міської ради

Звернення проти формули Штайнмаєра щодо Донбасу розпочали приймати міські та районні ради.

 
Заяви про неприпустимість імплементації так званої формули Штайнмаєра слідом за Львівською, Тернопільською та Івано-Франківською обласними радами прийняли в низці міських і районних рад. Про ситуацію на Львівщині повідомив у Facebook голова Львівської облради Олександр Ганущин.
 
"Вчора на своїх сесіях це зробили Дрогобицька міська рада, Сокальська районна рада і Турківська районна рада. Сьогодні проходять засідання сесій Старосамбірської районної ради, Бориславської міської ради і президії Самбірської районної ради, які, я переконаний, теж підтримають заяви щодо недопущення капітуляції України в російсько-українській війні і про неприпустимість відведення сил і засобів Збройних сил України від кордонів тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях", - зазначив Ганущин.
 
На Волині звернення до президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів щодо політичної ситуації, яка склалася навколо реалізації так званої формули Штайнмаєра, одноголосно прийняли також депутати Ковельської міської ради.
 
"Депутатський корпус Ковельської міської ради закликає військово-політичне керівництво української держави жодним чином не йти на імплементацію так званих пропозицій по формулі Штайнмаєра, тому що в запропонованому вигляді вони є нічим іншим, як інструментом досягнення імперських геополітичних інтересів Росії за рахунок державного суверенітету і незалежності України. Вимагаємо від чинного президента України в логіці врегулювання проблематики Донбасу і Криму керуватися винятково національними інтересами, українським законодавством і визнаними міжнародними правовими нормами", - йдеться у зверненні.
 
Раніше повідомлялося, що Львівська облрада виступила проти формули Штайнмаєра. Депутати області бачать небезпеку капітуляції через прийняття формули, а також вважають відведення українських військ неприпустимим.
 
Пізніше стало відомо, що Івано-Франківська обласна рада виступила проти реалізації формули Штайнмаєра, яку погодив президент Володимир Зеленський.
 
Увечері в середу кілька тисяч людей зібралися на майдані Незалежності на акцію протесту проти підписання Україною "формули Штайнмаєра".

Related

Події в Україні 4421395560221738843

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item