Новий голова ЦВК назвав умови виборів у "ЛДНР"

Новий голова ЦВК назвав умови виборів у "ЛДНР"
Діденко нагадав, що ЦВК є правозастосовним органом

Для того, щоб провести вибори на непідконтрольних територіях, потрібні умови: безпека і законодавче врегулювання цього питання.

 
Щоб провести вибори на тимчасово окупованих територіях, потрібні відповідні умови. Це питання має бути законодавчо врегульованим. Таким аргументом новий голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Олег Діденко відповів на запитання щодо проведення виборів на тимчасово окупованих територіях України, передає УНН.
 
"Для того, щоб провести вибори на тимчасово окупованих територіях, потрібні відповідні умови: питання безпеки, а крім того, це питання має бути законодавчо врегульоване. У тих умовах, які є у нас зараз, вибори на тимчасово окупованих територіях - це питання не до ЦВК, а до законодавців", - зазначив Діденко.
 
Він нагадав, що ЦВК є правозастосовним органом.
 
"...ми не можемо чогось припускати зараз, але я вважаю, що рано чи пізно вибори будуть проведені на всій території України - і вона буде звільнена", - зазначив голова ЦВК.
 
Раніше повідомлялося, що призначено голову нового Центрвиборчкому. Виборчу комісію очолив Олег Діденко, який пройшов за квотою Слуги народу. Раніше він був у ЦВК за квотою партії УДАР.
 
Новий склад президент Володимир Зеленський запропонував Раді тільки напередодні, а сьогодні вранці він уже був затверджений нардепами.

Related

Політика 7539747508478214414

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item