Гороскоп на 07 листопада 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 07 листопада 2019 року.
Гороскоп на 07 листопада 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен
Овни аж до ночі на чомусь внутрішньо зациклені, що завадить їм діяти рішуче і прямо. Ви можете ходити колами, сумніватися в собі, повертатися до якихось деталей. Фізичний тонус сьогодні знижений, але є відповідний настрій для відокремленої спокійної роботи, приватного листування. Може розігратися уява у зв'язку зі спогадами, запізнілою надією або нездійсненою мрією.
Телець
Сьогодні Тельці — прихильники м'якої революції і вважатимуть за краще не робити різких рухів. Девіз «хай все йде само собою» може виявитися не тільки зручним, але і самим мудрим (на даний момент). Зайві сплески уяви буде гасити обстановка. День підходить для неспішних розмов, міркувань, контактів зі старими знайомими, повторного вивчення документації та службової кореспонденції.
Близнюки
Близнюкам варто контролювати уяву, щоб не «залипнути» на сумнівній меті. Небезпечна концентрація на хибних цінностях і авторитетах, застарілій професії, невідповідному партнері. Щоб мати їжу для роздумів, корисно прислухатися до слів і натяків, вивчити архівні документи, зустрітися з колишніми друзями, колегами або шефом. Вдалий день для таємної наради, консультації з лікарем.
Рак
Сьогодні Раків може підвести їх чутливість, ідеалізм або романтизм, але в цілому день можна вважати сприятливим. Якщо зашкалюють емоції або втрачений «компас», зовнішні обставини або власне чуття допоможуть вам вчасно зупинитися, не перейти небезпечну межу і знову знайти чіткі орієнтири. Може зіграти роль правовий, морально-етичний або духовний аргумент. Можливі звістки здалеку.
Лев
Сьогодні Леви схильні до пасивності. Аж до ночі актуальний контроль над емоціями, залежностями, точніше, над їх позитивним або негативним зарядом. Це підходящий момент для занурення в нірвану приємних роздумів і гармонійних переживань — але небезпечно дозволяти безконтрольно керувати собою поганим звичкам і різним негативним почуттям, особливо, чорним тіням минулого в різних обличчях.
Діва
Дівам сьогодні не варто відмовлятися від приватної бесіди, таємної наради, консультації на делікатну тему. Більш того, не соромно і спровокувати зустріч (особливо, якщо вона запланована, чи потрібен повторний контакт). Варто лише уникати нав'язливості, надмірної емоційності та інших форм виходу за дозволені межі. Якщо має місце ваша і чужа забудькуватість, доречні тактовні нагадування.
Терези
Сьогодні Терезам краще зануритися в повсякденні справи або зробити їх фоном. Включитися в режим допоможе медитативний стан: як тільки ви його досягнете, час летить непомітно, а звичні процедури підуть самі собою. Роблячи щось «на автопілоті», ви зможете паралельно вести бесіду, слухати музику, дивитися кіно або мріяти. Варто уникати неуважності, недбалості: вони відіб'ються на здоров'ї.
Скорпіон
Скорпіонам не варто боротися зі своїми почуттями і креативними імпульсами. Добре присвятити день любові, творчості, романтиці, духу життя. Також, це сприятлива доба для відпочинку, розслаблення, зволожуючих процедур. Зросте чутливість до відтінків настроїв, смаків, ароматів. Процес важливіший за результат. Хороший день для музикантів, психологів, поетів і письменників, приватних репетиторів.
Стрілець
Стрільці аж до ночі чутливі і сприйнятливі. Багато які Стрільці будуть добрі, щедрі, сентиментальні, влюбливі, а також непостійні, неуважні, слабовольні, зніжені, залежні від своїх забаганок, надмірно відкриті для сімейних і зовнішніх впливів, беззахисні проти любовних маніпуляцій (особливо м'яких). Може знадобитися програма контролю витрат, перевірена система критеріїв або шкала оцінок.
Козеріг
Козерогам зірки натякають, що сьогодні неприйнятні надто суворі жорсткі рамки і іноді було б непогано розслабитися (в розумних межах). День дає їжу для роздумів, і не тільки через емоції: може прийти обнадійлива звістка, лист від старого друга, документ. Представлять інтерес і чутки. Але не варто сліпо спокушатися, цілком довіряти, будувати плани на базі спогадів або відчуттів.
Водолій
Сьогодні Водоліям зірки радять приступати до будь-якої справи з точного і ретельного розрахунку. Такий маневр допоможе відразу задати межі авантюр, окреслити суму витрат або потрібний рівень якості, поставити кордони своїм емоціям або чужим вольностям. Володіючи орієнтирами, ви швидше відрізните оригінал від підробки, щирий дар від «троянського коня», перспективний прибутковий напрям від збиткового.
Риби
Інтуїція Риб сьогодні тонка, але потребує підтримки, а без неї нагадає сліпого без поводиря. Тверезості розуму і точність прицілу може заважати сплеск емоцій, старовинна ідея-фікс, знайома спокуса, незадовільнене бажання, завищений запит, надія на диво. Важливо не займатися самообманом (зокрема, читати всі повідомлення за прямим змістом, не вигадуючи, і точніше формулювати власну думку).

Related

Цікаво 254579328413902905

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item