Як з віком підтримувати здоровий спосіб життя і не старіти душею

Старійте у компанії молодих душею.
Як з віком підтримувати здоровий спосіб життя і не старіти душею
Юним серцям не підвладний вік, але вони також повинні навчитися насолоджуватися маленькими радощами і кожним моментом, щоб завжди відчувати себе молодими.
Бути молодим в душі — це синонім добробуту і здоров'я. Щоб мати добрий душевний стан, оточіть себе тими, хто вам не байдужий.
Ми знаємо, що старіння — це неприємний процес. Перш за все, з часом ви віддаляєтеся від стадії захисного оптимізму і позитиву. Старість знижує якість життя. У колінах з'являється біль і ваші ноги вже не такі швидкі, щоб встигати за вашими планами. Не слід забувати про «синдром порожнього гнізда», коли діти покидають батьківський дім, життя стає спокійнішим, ніж зазвичай.
Старіти гідно теж можна, якщо залишатися сильними і зберігати оптимізм. Але роки все ж залишають свій відбиток. Тому ніколи не слід забувати про один із найкращих лікувальних засобів проти безжального плину часу: оточіть себе людьми, молодими в душі.
Безумовно, ми маємо на увазі хороших друзів. Тих друзів, які з вами у віці після 60 -70 років. Це запорука здоров'я.
Можна по-різному пережити «період третьої юності». Коли людина виходить на пенсію, багато хто розглядає цей період як час для максимального відпочинку та насолоди життям.
Ви починаєте проводити вечірній час на танцях, різних зустрічах, тоді як інші відчувають неймовірну самотність. А якщо додати до цього стану проблеми зі здоров'ям, емоційний стан погіршується ще більше. За дослідженням Університету Рочестера, кількість і якість соціальних контактів, які має людина похилого віку, безпосередньо позначаються на її здоров'ї та тривалості життя. Тому, як ви здогадалися, старіти з хорошими друзями — це рецепт здорового способу життя.

Related

Цікаво 1213863403795073312

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item