Зеленський попросив допомогти знайти Альперіна, що втік від правоохоронців

Зеленський попросив допомогти знайти Альперіна, що втік від правоохоронців
Зеленський попросив допомогти затримати Альперіна

На Telegram-каналі Зеленського з'явилося повідомлення із закликом допомогти Альперіну як "одному з хрещених батьків контрабанди" знайти дорогу в НАБУ. Небайдужих закликають телефонувати на гарячу лінію НАБУ.

 
Президент Володимир Зеленський закликав українців підключитися до затримання Вадима Альперіна, якого підозрюють у корупції на митниці. Відповідне повідомлення з'явилося на Telegram-каналі Зеленського у вівторок, 26 листопада.
 
"У ході спеціальної операції з виявлення корупціонерів навколо і безпосередньо на митниці від правоохоронців тікав якийсь пан Альперін, якого вважають одним із хрещених батьків контрабанди в Україну. Проте далеко він не добіг - кордони надійно перекриті, отже, Вадим Альперін ховається десь у країні. Прошу всіх підключитися і допомогти йому знайти дорогу в НАБУ. Або допомогти правоохоронцям знайти пана Альперіна", - сказано в повідомленні.
 
Тому, хто посприяє "зустрічі контрабандиста з законом", Зеленський пообіцяв "цінний подарунок". Повідомлення завершується закликом дзвонити на гарячу лінію НАБУ і номером телефону відомства.
 
Нагадаємо, ще в січні 2018 року Генеральна прокуратура підготувала клопотання про арешт одесита Вадима Альперіна, який пропонував детективу НАБУ хабар у 800 000 доларів.
 
Потім Альперіну суд зменшив заставу в 150 разів - до 141 тисячі гривень.

Related

Суспільство 7967156448712490043

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item