Зеркаль висловилася про реакцію Росії на рішення арбітражу в Гаазі

Зеркаль висловилася про реакцію Росії на рішення арбітражу в Гаазі
Зеркаль пояснила "радість" РФ з приводу рішення арбітражу в Гаазі

Олена Зеркаль каже, нібито в РФ усвідомили, що "програли бій", і тепер намагаються представити Україну в негативному світлі.

 
Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що Росія програла бій в суді у справі про захоплення українських кораблів, тому своєю реакцією спробувала представити Україну в негативному світлі. Про це повідомляє Укрінформ у вівторок, 26 листопада.
 
Арбітраж оприлюднив перший процедурний наказ, яким затверджено правила призначення, регламент і графік роботи Арбітражу. Як заявили згодом у МЗС РФ, в рішенні "враховані всі принципові пропозиції" Москви, а вимоги України "залишені без уваги".
 
"Російська Федерація зрозуміла, що вони програли цей інформаційний бій, і їм треба було щось придумати для того, щоб представити нас в негативному світлі. Саме тому ми не коментували, оскільки у нас були свої певні цілі, яких ми досягли. А все інше - це вже маніпуляції, а на маніпуляції не треба реагувати", - пояснила Зеркаль.
 
Нагадаємо, 21 листопада в Гаазі почалися перші слухання Арбітражного трибуналу, сформованого відповідно до додатка Конвенції ООН з морського права щодо захоплення трьох українських військово-морських суден і 24 членів їх екіпажів. Україна сподівається на оперативний розгляд справи по суті.
 
У МЗС України за підсумками слухань заявили, що "арбітраж нас почув".
 
У МЗС РФ заявили, що задоволені рішенням Гааги. Арбітраж у Гаазі врахував "всі принципові пропозиції" Росії, в тому числі, за термінами розгляду, заявляють у Москві.

Related

Події у світі 3319977348387615573

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item