Декілька способів повернути чоловіка в сім'ю

Це може статися в кожній родині.
Декілька способів повернути чоловіка в сім'ю
Ще вчора люди були щасливі, жили в гармонії один з одним, друзі вважали їх ідеальною парою, і раптово все скінчилося. Чоловік іде до іншої жінки, і життя перестає бути колишнім. Існує кілька дієвих методів, за допомогою яких можна спробувати повернути його в сім'ю.
У першу чергу потрібно чітко для себе вирішити, чи дійсно ви хочете повернути чоловіка. Відкиньте всі емоції та перестаньте плакати й нескінченно себе жаліти. Звичайно, у вашій родині сталося нещастя, але, може, це просто привід спробувати почати нове життя. Добре подумайте і вирішіть для себе: чи готові ви боротися чи буде краще залишити все як є і примиритися з тим, що трапилося.
Постарайтеся максимально тверезо проаналізувати неприємну ситуацію. Спробуйте знайти першопричину такого вчинку вашого чоловіка. Шукайте причину в собі, не шкодуйте свої почуття. Будьте максимально відвертими перед собою, не виправдовуйте себе, перекладаючи всю провину на чоловіка.
Запам'ятайте: практично всі чоловіки, які прожили довгий час у шлюбі, звикли до комфорту і стабільних відносин. Їм набагато складніше будувати нові відносини та змінити заведений життєвий уклад. Повірте, чоловікам набагато простіше залишатися з жінкою, яку вони вже встигли вивчити та звикнути, ніж знову будувати відносини.
Є певні фрази, які ні в якому разі не можна говорити вашому чоловікові. Вони здатні лише погіршити ситуацію, але проблему вирішити не допоможуть. Ні в якому разі не погрожуйте йому звести рахунки з життям і не робіть «жартівливі» спроби суїциду, щоб привернути його увагу. Подібними діями ви не досягнете бажаного результату, ви тільки відштовхнете свого чоловіка. В певний момент він може навіть почати думати, що не дарма вас залишив.
Не намагайтеся залити ваше горе спиртними напоями. Під впливом «вогненної води» ви можете почати робити необдумані вчинки. Наприклад, телефонувати чоловікові або суперниці. Ці дзвінки або візити в нетверезому стані здатні викликати у вашого чоловіка, навіть огиду до вас, але ж ви не цього ж хотіли добитися. Навіть у тверезому стані не діставайте його численними телефонними дзвінками, тим більше не погрожуйте йому.
Не треба також при зустрічі закочувати йому скандали та бурхливі сцени. Залиште його у спокої, дайте все обдумати і зробити правильні висновки.
Не біжіть до ваших спільних знайомих з метою перетягнути їх на вашу сторону. Не розділяйте ваше коло спілкування на «до» і «після» розриву. Намагайтеся завжди максимально нейтрально відгукуватися про вашу суперницю. Не намагайтеся розповісти всьому світу про її «підлий» вчинок.
Знайдіть в собі сили та оцініть суперницю. Постарайтеся бути максимально об'єктивними. Нехай вона молодша, зате на вашій стороні — досвід та життєва мудрість. Вона приваблива? А вам теж ніхто не може перешкодити стежити за собою і виглядати ефектно. Потрапити йому на очі в ті моменти, коли виглядаєте просто карколомно. Повірте, він обов'язково відчує легкий укол в районі грудей.
У вас є перед суперницею незаперечна перевага: ви знаєте свого чоловіка набагато краще, ніж вона. Увімкніть інтуїцію, яка властива кожній жінці. За час вашого спільного життя ви добре вивчили свого чоловіка, тому як його повернути може підказати навіть... він сам.
Пам'ятаєте, у вашої суперниці набагато більше шансів зробити фатальну помилку. Нехай вона, а не ви закочує вашому чоловікові істерики, нав'язує свою волю і ревнує його. Наберіться терпіння. Час на вашому боці.
Не робіть помсти своєму чоловікові сенсом свого існування. Почніть просто жити. Настав час згадати про своє давнє хобі або захоплення. Почніть займатися собою, підвищуйте самооцінку. Намагайтеся мислити позитивно, нехай думка про те, як повернути коханого чоловіка піде на задній план вашої свідомості.
Дайте спокійно зрозуміти чоловікові, що ви дуже зацікавлені в продовженні ваших відносин. Підтвердить йому, що усвідомили та зрозуміли всі ваші минулі помилки. Проявіть готовність їх постаратися виправити і не повторювати в майбутньому. Відверто зізнайтеся йому, як це розставання заподіює вам біль, що ви, зрозуміло, дуже переживаєте, але ні в якому разі не звинувачуйте чоловіка у ваших стражданнях.
Навчіться прощати. Адже саме взаємних пробачень складаються тривалі та міцні відносини.

Related

Цікаво 2304920065020229109

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item