Людина обов'язково повинна їсти супи та бажано щодня. Чи дійсно це так?

Чи потрібно нам щодня їсти супи.
Людина обов'язково повинна їсти супи та бажано щодня. Чи дійсно це так?
Ще на зорі наукового вивчення систем травлення людини, була доведена користь гарячих рідких страв — супів, юшок, бульйонів і т. д. Крім того, що вони наповнюють наш організм мінеральними солями, білками, жирами та вуглеводами, перші страви нормалізують виділення шлункового соку, що дуже важливо для здійснення травних процесів.
В цибулі, часнику, інших добавках, що використовуються в різного роду супах та бульйонах, містяться особливі ароматичні речовини, які посилюють секреторну діяльність залоз травлення. Супи допомагають краще засвоювати корисні компоненти в їжі. Значну роль перші страви грають для людей, які потребують лікувального харчування, особливо жертв гастритів і виразок. Втім, їм треба пам'ятати, що, приміром, щів і наваристих супів їм не підходять, а от курячі бульйони та молочні супи навіть рекомендуються.
Якщо ви вживаєте суп з чорним хлібом, це цілюще впливає на моторну функцію кишківника, стимулює його скорочення і не дає перевареній їжі застоюватися. Тим самим перші страви є хорошим засобом профілактики запорів. Супи підійдуть навіть тим, хто знаходиться на жорсткій дієті через великі обсяги зайвої ваги. Втім, і тут треба робити правильний вибір — тут потрібні невеликі порції переважно овочевих перших страв, які забезпечують ситість на тривалий термін, але не містять великої кількості калорій.
У м'ясі, грибах і рибі, які додаються в перші страви, є пурини, які можуть перенавантажити печінку. Тому в літньому віці жирні та наваристі супи не рекомендуються, краще вибирати що-небудь легше. До речі, лікарі радять їсти супи приблизно в один і той же час дня.

Related

Цікаво 3746621318158118590

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item