Від грипу померла ще одна невакцинована українка

Жінку врятувати не вдалося

У Житомирі зафіксували смерть від грипу. У пацієнтки не було щеплень проти цієї хвороби, повідомляє обласний лабораторний центр.

 
"За останні два тижні в області зареєстровано вісім випадків лабораторно підтвердженого грипу - в мазках із зіва визначено вірус грипу А (H1N1) пандемічний. На жаль, одна хвора в м. Житомирі померла. Вона дуже пізно звернулася за медичною допомогою і вже була в дуже важкому стані, проти грипу не мала щеплень", - йдеться в повідомленні.
 
Загалом за останній місяць в області спостерігається зниження рівня захворюваності. На першому тижні року за медичною допомогою з грипом і гострими респіраторними вірусними інфекціями звернулися 4416 осіб, що на 1250 хворих менше, ніж за попередній тиждень.
 
"Зниження захворюваності відбулося у всіх вікових групах населення. Захворіла 2991 дитина, що на 922 хворих дітей менше, ніж за попередній тиждень. Питома вага хворих дітей становить 67,7% від усіх захворілих. Найвищі показники захворюваності серед дітей до 4-х років - 1960,8 на 100 тис. дітей цієї вікової групи. Госпіталізовано 228 хворих, у тому числі 200 дітей - 87,7% від усіх госпіталізованих", - додали в лабораторному центрі.
 
Як повідомлялося, за тиждень на грип захворіло 135 тисяч українців. 67,7% з яких - діти до 17 років.
 
Нагадаємо, вакцинація від грипу серед українців збільшилася вдвічі. Всього вакцинувалося вже понад 200 тис. людей.

Related

Суспільство 1285738098265534275

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item